Shenzhen Vasten lighting Co.,ltd

  • Çin Shenzhen Vasten lighting Co.,ltd şirket Profili
  • Çin Shenzhen Vasten lighting Co.,ltd şirket Profili
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Batı Avrupa, Okyanusya
İş türü: Üretici, İhracatçı
Markalar: Vasten
No. Çalışanları: 50~100
Yıllık satış: 2,000,000-3,000,000
Yıl kurulan: 2,000,000
İhracat p.c: 80% - 90%

Giriş

 Shenzhen Vasten aydınlatma Co, ltd

 

Vasten neon tabela şirketi 2011 yılında kendini dünyada üst düzey neon sanatı yaratmaya adamış bir şirket olarak kurulmuştur. 5000 metrekareden fazla tozsuz atölye, otomatik üretim hatları, modernize edilmiş ekipmanlar ve 100 çalışan, 20 mühendis, 30QC vb. Nitelikli çalışma ekibi ile.

 

Vasten, marka logosu, mağaza tabelaları, düğün sahneleri, ev dekorasyonu, alışveriş merkezi, otel dekorasyonu, etkinlikler vb.

 

Her neon sanat, gerçek kalp, titiz işçilik ile tasarlanmıştır, sürekli olarak gelişir ve her zaman sömürmeye devam eder, her neon sanatı mükemmel kılar. Kurulduğundan beri, Vasten her zaman "Neon sanatı geleceğimizi aydınlatır" misyonuna bağlı kalmıştır. Tasarımcılarımız tasarladı üç Avrupa kraliyet düğünü için neon sanatı. Neon sanat eserimiz İngiliz BBC de dahil olmak üzere birçok büyük medyada yer aldı.

 

--ISO9001, FCC, CE, ROHS için kalifiye olduk, ürünlerimiz 200'den fazla ülkeye satıldı.--- Çin'deki LED Neon Tabela için en profesyonel üreticilerden biriyiz.--- Kendi SMD LED paketleme hattımız var, renk tutarlılığına, yüksek verimliliğe odaklanıyoruz.

 

Guangdong, China ,Neon sign
 
Çin Shenzhen Vasten lighting Co.,ltd şirket Profili 1
Shenzhen Vasten aydınlatma Co, ltd

Özel Neon tabela ve Led neon esnek şerit , RGB , Dream Color Strip Çözüm sağlayıcısı2011 den beriyıl
 
 

 

 

Geçmiş

2009 yılında kurulan AT TOPATOM International Co, Ltd şimdi esnek baskılı devre kartlarına dayalı dünya çapında, yüksek kaliteli lineer aydınlatma çözümleri sağlar. Dekoratif veya mimari uygulamalar için iç veya dış mekan led neon şerit ışık konusunda uzmanlaştık. Tüm ürünlerimiz için CCC, CE ve ROHS sertifikalarımız bulunmaktadır.

TOPATOM tasarım, üretim, pazarlama ve servis alanlarında zengin deneyime sahiptir. Müşterilerimizle yaklaşık 8 yıl süren aydınlatma projesinden sonra ürünlerimizin su geçirmezlik (IP68'e kadar giriş koruması ile), UV ışınlarına dayanıklı, DIY kesme ve bağlantı aksesuarları ve tek tip neon ışık etkisi üzerinde üstün performans sergiledikleri kanıtlanmıştır.

ŞİRKET TARİHİ

2009: TOPATOM & CE kuruldu, ROHS onaylandı.

2008: Faydalı model patenti alındı.

2009: HK Uluslararası aydınlatma Fuarı & Lighting + binası fuarı Frankfurt'a katılıyor.

2010: Bir başka yardımcı yenilik patentine layık görüldü.

2011: Yüksek parlaklıkta LED SMD çipi piyasaya sürüldü.

2013: Şirketler genişliyor ve seri hale gelen LED SMD yonga ürünleri.

2014: Senbe optoelektronik laboratuvarı kuruldu.

2015: Yurtdışı fuarına katılım (LFI light fair Uluslararası ABD ve Orta Doğu elektrik

Hizmet

Avantaj Hizmetimiz:

1. Müşterilerimize düzenli olarak en yenilikçi ve benzersiz ürünleri sunabilmemizi sağlayabilecek profesyonel ve deneyimli bir Araştırma ve Geliştirme ekibimiz var.

2. Profesyonel bir Ar-Ge ekibine sahip olun, herhangi bir müşterinin yeni ürünler geliştirme konusunda herhangi bir yeni fikri varsa, bize fikrinizi söyleyin, aklınızdan geçenleri mükemmel bir şekilde tasarlayabilir ve üretebiliriz.

3. Bir üretici olarak, herhangi bir müşterinin herhangi bir özel tasarım ürününe ihtiyacı varsa, bize numuneleri gönderin, numunelere göre daha iyi olanları geliştirmek için yeni kalıplar yapabiliriz.

4. Deneyimli satış ekibine sahip olarak, müşterilerin ihtiyaçlarını her zaman sabırla dinler ve müşterinin neye ihtiyacı olduğunu anlar ve her müşteriye en profesyonel önerileri ve uygun seçimi sunarız.

5. Bir fabrika ve tedarikçi olarak, sadece yapabiliyoruz rekabetçi toptan eşya fiyatıyla yüksek kaliteli ürünler tedarik etmek müşterilerimiz, aynı zamanda muazzam üretim yapma kapasitesine de sahip.

 

#KINGS katma değerli hizmetlerimiz nelerdir?

  • Neon ışıklı olmadığında talep üzerine renkli ceketler

Tüm neon tabelalar yanmadıklarında beyazdır, ancak bunu sarı, yeşil, mavi, kırmızı, pembe ve turuncu renklerde gelen renkli ceketlerimizle değiştirebilirsiniz!

  • Neonunuzu patlatmak için özelleştirilmiş akrilikler!

Aşağıda gösterildiği gibi, işaretinize temiz bir görünüm kazandırmak için akriliği el yazısı yazı tipiyle kestik.

Çin Shenzhen Vasten lighting Co.,ltd şirket Profili 0

 

Ekibimiz

Satış Ekipleri

Satışlarımız her zaman size hizmet edecektir.Profesyonel ve sabırlı, herhangi bir sorunuz, ihtiyacınız olan herhangi bir yardım, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Çin Shenzhen Vasten lighting Co.,ltd şirket Profili 0

Mesaj bırakın